“Метод” – ваш інформаційний департамент

У світі надлишку інформації складно ідентифікувати дійсно значущі події, оцінити реальні тренди громадської думки і не потрапити в пастку пост-правди. Це розширює можливості для маніпуляцій цільовими аудиторіями і звужує базу знань для прийняття якісних рішень. Для того, щоб мінімізувати наслідки цього явища, не тільки бути присутнім, але і вільно орієнтуватися в інформаційному потоці, був розроблений “Метод“.

Комфортне інформування

Клієнт отримує доступ до мобільного додатку, в якому вже зібраний дайджест ключових подій інформаційного простору за станом на дану хвилину. Це економить час і дозволяє бути обізнаним у тому, що відбувається в потрібному регіоні, секторі економіки, політичному сегменті.

Новинний консьєрж

Повний зріз новин із заздалегідь визначених тем і рубрик. Вся інформація, що надходить, вже систематизована. Її супроводжують експертні думки, на підставі яких можна спрогнозувати розвиток ситуації і наслідки тих чи інших рішень клієнта.

Моніторинг

Відстеження всіх згадувань про персону, організацію, бренд. Моніторинг містить постійно оновлювану статистику медіапроявів, що дозволяє оперативно реагувати на ситуацію і вносити корективи в хід інформаційних кампаній.

Аналітичний звіт

Проведення детального аудиту інформаційного простору. Аналітичний звіт складається з оцінки не тільки кількісних показників, а й пулу джерел, тональності згадувань, частоти проявів, географії поширення тощо.

Кому потрібен “Метод”?

Бізнес

Метод” для підприємців – це простий та зручний формат для оперативної роботи з потрібними даними. Для них «Метод» є комфортною базою ключових подій для своєчасного прийняття правильних рішень.

Істеблішмент

Для політиків “Методv це найповніший «зворотний зв’язок» з електоратом та іншими цільовими аудиторіями в режимі реального часу.

PR-спільнота

Для спеціалістів з комунікацій “Метод” – це необхідні дані для оптимізації і корекції існуючих інформаційних стратегій.

Реєструйтеся

Метод” – це особистий дистанційний експерт, який використовує перевірені алгоритми і фокусує досвід десятків інформаційних фахівців в зручний і надійний продукт.